Referencje

Agencja Projektowa Architektury EKSPO s.c.

Podczas długoletniej obsługi naszego biura, "RAMAK" udowodniła, że jest firmą wiarygodną i rzetelną, dysponującą profesjonalną kadrą pracowników.

Możemy polecić biuro "RAMAK" wszystkim zainteresowanym jako firmę dobrze zorganizowaną i doświadczoną, mogącą podjąć się trudnych nawet zadań z dziedziny finansów.

Zobacz skan »

3D Architekci Sp. z o.o.

Jesteśmy klientem Biura Rachunkowego "RAMAK" od 1998 r. Oprócz prowadzonej nienagannie obsługi księgowej i płacowej Biuro Rachunkowe "RAMAK" jest dla nas również partnerem w wielu przedsięwzięciach."

Polecamy Biuro Rachunkowe "RAMAK" jako godnego zaufania i rzetelnego partnera w biznesie.

Zobacz skan »

Finaxis

Na podstawie naszej współpracy z Biurem Rachunkowym "RAMAK Sp. z o.o." z siedzibą w Krakowie, potwierdzamy, że postrzegamy tę Spółkę jako kompetentnego i godnego zaufania partnera.

Rekomendujemy "RAMAK Sp. z o.o." jako solidną, wiarygodną, w pełni przygotowaną do kompleksowego wykonywania usługi podatkowej, księgowej i finansowej podmiotów. W naszej opinii doświadczona, przygotowana merytorycznie kadra gwarantuje wysoki poziom wykonania usług.

Zobacz skan »

Apartamenty Kasztelańskie

Współpracujemy z Biurem Rachunkowym "RAMAK" od 2009 r. W ciągu tych 4 lat zawsze mogliśmy liczyć na fachową wiedzę, profesjonalne doradztwo, a także zaangażowanie właścicieli i pracowników biura.

Z przyjemnością możemy zarekomendować Biuro Rachunkowe "RAMAK" innym firmom, które chcą powierzyć swoją księgowość profesjonalistom.

Zobacz skan »

3D + GO Sp. z o.o. s.k.

Dotychczasowa współpraca z Biurem Rachunkowym "RAMAK" cechuje się profesjonalizmem, indywidualnym podejściem, rzetelnością oraz duzym zaangażowaniem. Dobra organizacja pracy w prowadzeniu księgowości i sumienność sprawia, że zdecydowanie możemy zarekomendować Biuro Rachunkowe "RAMAK".

Zobacz skan »

Skontaktuj się z nami

+48 12 429 93 11
+48 694 538 909
biuro@ramak.com.pl
 

Zapytaj o wycenę

Wypełnij krótki formularz i uzyskaj wycenę usług dopasowanych do Twoich potrzeb.

Przejdź do strony z formularzem »

Nasz serwis korzysta z plików cookie w celach statystycznych - szczegółowe informacje na ten temat znajdują się w polityce prywatności. Warunki przechowywania lub dostępu do cookie w przeglądarce mogą zostać zmienione w jej ustawieniach.
[ZAMKNIJ]