O nas

Biuro Rachunkowe Ramak istnieje od 1993 roku. Zatrudniamy doradców podatkowych, księgowych posiadających certyfikat Ministerstwa Finansów oraz wysoko wykwalifikowanych specjalistów z dziedziny finansów i rachunkowości.

Wspieramy swoich klientów na różnych polach działalności. Łączymy wieloletnie doświadczenie z nowoczesnym podejściem, jesteśmy elastyczni i potrafimy działać nieszablonowo. Wyznajemy zasadę, że księgowość to nie tylko „papierkowa robota” ale narzędzie zarządzania i źródło informacji pozwalające na analizę i optymalne wykorzystanie środków.

Jesteśmy firmą rzetelną i otwartą na oczekiwania. Nie tylko dostarczamy gotowe usługi ale projektujemy i wdrażamy rozwiązania dostosowane do potrzeb i możliwości naszych Klientów. Polecamy się jako godny zaufania partner.
 

Poznaj nasz zespół

Zobacz referencje i dołącz do grona naszych zadowolonych klientów!

Certyfikaty

Zapytaj o wycenę

Wypełnij krótki formularz i uzyskaj wycenę usług dopasowanych do Twoich potrzeb.

Przejdź do strony z formularzem »

Nasz serwis korzysta z plików cookie w celach statystycznych - szczegółowe informacje na ten temat znajdują się w polityce prywatności. Warunki przechowywania lub dostępu do cookie w przeglądarce mogą zostać zmienione w jej ustawieniach.
[ZAMKNIJ]